astropay paykasa betebet

BADANIA LEKARSKIE.

10 października 2018 r (środa) godz. 17:00  w hali sportowej gimnazjum w Krzyżu Wielkopolskim przy ulicy Sienkiewicza odbędą się badania lekarskie dla zawodników wszystkich kategorii wiekowych Miejskiego Klubu Sportowego ” Drawa Krzyż” .

W przypadku nie wykonania badań w wyżej podanym terminie zawodnik będzie zobowiązany wykonać badania indywidualnie na własny koszt w gabinecie lekarza uprawnionego do badań sportowców. Brak badań będzie skutkował nie dopuszczeniem do rozgrywek ligowych oraz treningów prowadzonych w Klubie.

Trenerów prosimy o obecność oraz dostarczenie książeczek zdrowia swoich zawodników.

czytaj dalej

Młodzik z drugim miejscem !!!

Zespół „Młodzika” rocznik 2005-2006  Drawy Krzyż w dniu dzisiejszym zakończył rozgrywki sezonu 2017/2018. Rozgrywki podzielono na dwie rundy. Po rundzie jesiennej w zależności od osiągniętych wyników dokonano podziału na nowe grupy rywalizujące w rundzie wiosennej. Był to długi obfitujący w dużą ilość spotkań sezon młodych zawodników naszego klubu. Mimo, że pozostałe zespoły naszej grupy mają jeszcze do rozegrania swoje mecze, to jednak nie będzie miało to większego znaczenia dla układu końcowego tabeli. Drawa dla przypieczętowania drugiego miejsca potrzebowała w dniu dzisiejszym zwycięstwa nad zespołem Noteci Rosko. Podopieczni trenera Dariusza Drost rozbili gości na własnym stadionie 10:4 ! i z bilansem 23 punktów utrzymali 2 miejsce w tabeli.

Strzelcy bramek:

Rafał Walter x3, Stróżyna Hubert x3, Świnoga Wojciech x2, Sikora Mikołaj, Krajewski Wojciech

Kadra meczowa: Pelechacz D, Krajewski W, Piasecki P, Czarnociński F, Bilińska M, Świnoga W, Sikora M, Stróżyna H, Walter R, Myśliwiec H.

 

L.p. Drużyna Mecze Wygrane Remis Porażka Bramki Punkty
1 Sokół Drawsko 11 10 0 1 52:17 30
2 Drawa Krzyż 12 7 2 3 57:27 23
3 Fortuna Wieleń 12 7 2 3 66:26 23
4 Lubuszanin Trzcianka 10 5 1 4 29:23 16
5 Noteć Rosko 12 3 0 9 33:65 9
6 Wenus Jędrzejewo 11 2 1 8 22:50 7
7 AP Bambinis T-ka 10 2 0 8 18:6 6

 

Wyniki naszego zespołu z rundy wiosennej:

Drawa – Lubuszanin Trzcianka  0:2

Wenus Jędrzejewo – Drawa  4:4

Drawa – Sokół Drawsko  0:3

AP Bambinis – Drawa  0:6

Drawa – Fortuna Wieleń  1:1

Noteć Rosko – Drawa  3:4

Lubuszanin Trzcianka – Drawa  1:3

Drawa – Wenus Jędrzejewo  8:0

Sokół Drawsko – Drawa 4:2

Drawa – AP Bambinis  12:1

Fortuna Wieleń – Drawa  4:7

Drawa – Noteć Rosko  10:4

czytaj dalej

Pewne zwycięstwo seniorów.

W pierwszym meczu rundy wiosennej zespół seniorski Drawy Krzyż pokonał na wyjeździe Błękitnych Kuźnica Czarnkowska 4:2. Na prowadzenie w tym meczu nasz zespół wyprowadził Paweł Wysoczański. Gospodarze doprowadzili do wyrównania, ale nie mogli się z niego cieszyć zbyt długo, bo pięknym strzałem z około 40 metrów ponownie Wysoczański pokonał golkipera gości. Miejscowi po raz drugi doprowadzili do wyrównania stanu meczu. Od tego momentu drużyna Błękitnych przystąpiła „do sędziowania spotkania” zamiast grać w piłkę. Sytuację taką wykorzystała Drawa i po raz trzeci zaliczając przysłowiowego  „hattricka” do siatki gospodarzy trafił Wysoczański. W końcówce spotkania po indywidualnej akcji kropkę nad „i” postawił Wojciech Kapusta, który z ostrego konta kropnął nie do obrony w bramkę „Błękitnych”. Niezadowolenie z wyniku meczu gospodarze w niecenzurowanych słowach wyrazili trójce sędziowskiej, co też skutkowało dla popularnego „Józka” z Kuźnicy Czarnkowskiej czerwonym kartonikiem i opisem w sprawozdaniu meczowym nad którym pochyli się już teraz Wydział Dyscypliny OZPN. Drawa zasłużenie i bezdyskusyjnie wygrała to spotkanie 4-2. Gospodarze swoją postawą  w końcówce i po meczu zamazali bardzo dobry obraz meczu stojącego na dobrym poziomie jak na rozgrywki tej klasy. 

czytaj dalej

Liga Europy Młodzika ruszyła.

Na dobre ruszyła liga Młodzika po przełożonych 3 kolejkach, które ze względu na złe warunki atmosferyczne nie mogły zostać rozegrane w zaplanowanych terminach. Młodych piłkarzy czeka teraz odrabianie strat i mecze niemal co 3 dni. Drawa Krzyż rozegrała już dwa spotkania jutro czeka nasz zespół kolejne na własnym stadionie z Lubuszaninem Trzcianka o godzinie 17:00. Wcześniej podopieczni trenera Dariusza Drost w meczu wyjazdowym pokonali Akademię Bambinis Trzcianka 6:0 po trzech bramkach Rafała Waltera, dwóch Huberta Stróżyny oraz trafieniu Filipa Czrnocińskiego. W minioną sobotę na własnym boisku Młodzik podejmował u siebie Fortunę Wieleń. Spotkanie to zakończyło się podziałem punktów. Na jednobramkowe prowadzenie wyszli goście jeszcze w pierwszej połowie i utrzymali je do przerwy. Po zmianie stron Drawa natychmiast odrobiła straty wyrównując stan meczu za sprawą Wojtka Świnogi. Po dwóch kolejkach Drawa z czterema punktami zajmuje 3miejsce.

Przed sobotnim spotkaniem z Fortuną Wieleń miała miejsce mała uroczystość. Prezes Klubu Piotr Kujawa w imieniu Zarządu MKS Drawa Krzyż podziękował przekazując pamiątkową statuetkę Państwu Annie i Mariuszowi Myśliwiec za wsparcie działalności statutowej klubu w roku 2017.

Aby przeczytać artykuł w całości oraz zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia, kliknij przycisk „czytaj dalej”.

czytaj dalej

5 kwietnia badania lekarskie !!!

05 kwietnia 2018 r (czwartek)  w hali sportowej gimnazjum w Krzyżu Wielkopolskim przy ulicy Sienkiewicza odbędą się badania lekarskie dla zawodników wszystkich kategorii wiekowych Miejskiego Klubu Sportowego ” Drawa Krzyż” .

godzina 17:00 – kategorie: ŻAK oraz ORLIK

godzina 17:30 -kategorie: MŁODZIK

Do badań organizowanych przez Klub zostaną dopuszczeni tylko zawodnicy, którzy dokonali wpłaty na badania !!!

W przypadku nie wykonania badań w wyżej podanym terminie zawodnik będzie zobowiązany wykonać badania indywidualnie na własny koszt w gabinecie lekarza uprawnionego do badań sportowców. Brak badań będzie skutkował nie dopuszczeniem do rozgrywek ligowych oraz treningów prowadzonych w Klubie.

Trenerów prosimy o obecność oraz dostarczenie książeczek zdrowia swoich zawodników.

Wpłaty można nadal dokonywać na numer konta: Lubusko-Wielkopolski BS Drezdenko o/Krzyż – 608362 1044 5500 0215 2000 0010

tytułem: wsparcie działalności statutowej.

Ostateczna weryfikacja wpłat nastąpi w dniu 5 kwietnia przed badaniami lekarskimi.

czytaj dalej
Strona 1 z 10412345...102030...Ostatnia »