assos pansiyon kamerali chat casus telefon pendik seks shop pes 2018 download kartal escort iptv server

Pewne zwycięstwo seniorów.

W pierwszym meczu rundy wiosennej zespół seniorski Drawy Krzyż pokonał na wyjeździe Błękitnych Kuźnica Czarnkowska 4:2. Na prowadzenie w tym meczu nasz zespół wyprowadził Paweł Wysoczański. Gospodarze doprowadzili do wyrównania, ale nie mogli się z niego cieszyć zbyt długo, bo pięknym strzałem z około 40 metrów ponownie Wysoczański pokonał golkipera gości. Miejscowi po raz drugi doprowadzili do wyrównania stanu meczu. Od tego momentu drużyna Błękitnych przystąpiła „do sędziowania spotkania” zamiast grać w piłkę. Sytuację taką wykorzystała Drawa i po raz trzeci zaliczając przysłowiowego  „hattricka” do siatki gospodarzy trafił Wysoczański. W końcówce spotkania po indywidualnej akcji kropkę nad „i” postawił Wojciech Kapusta, który z ostrego konta kropnął nie do obrony w bramkę „Błękitnych”. Niezadowolenie z wyniku meczu gospodarze w niecenzurowanych słowach wyrazili trójce sędziowskiej, co też skutkowało dla popularnego „Józka” z Kuźnicy Czarnkowskiej czerwonym kartonikiem i opisem w sprawozdaniu meczowym nad którym pochyli się już teraz Wydział Dyscypliny OZPN. Drawa zasłużenie i bezdyskusyjnie wygrała to spotkanie 4-2. Gospodarze swoją postawą  w końcówce i po meczu zamazali bardzo dobry obraz meczu stojącego na dobrym poziomie jak na rozgrywki tej klasy. 

czytaj dalej

Liga Europy Młodzika ruszyła.

Na dobre ruszyła liga Młodzika po przełożonych 3 kolejkach, które ze względu na złe warunki atmosferyczne nie mogły zostać rozegrane w zaplanowanych terminach. Młodych piłkarzy czeka teraz odrabianie strat i mecze niemal co 3 dni. Drawa Krzyż rozegrała już dwa spotkania jutro czeka nasz zespół kolejne na własnym stadionie z Lubuszaninem Trzcianka o godzinie 17:00. Wcześniej podopieczni trenera Dariusza Drost w meczu wyjazdowym pokonali Akademię Bambinis Trzcianka 6:0 po trzech bramkach Rafała Waltera, dwóch Huberta Stróżyny oraz trafieniu Filipa Czrnocińskiego. W minioną sobotę na własnym boisku Młodzik podejmował u siebie Fortunę Wieleń. Spotkanie to zakończyło się podziałem punktów. Na jednobramkowe prowadzenie wyszli goście jeszcze w pierwszej połowie i utrzymali je do przerwy. Po zmianie stron Drawa natychmiast odrobiła straty wyrównując stan meczu za sprawą Wojtka Świnogi. Po dwóch kolejkach Drawa z czterema punktami zajmuje 3miejsce.

Przed sobotnim spotkaniem z Fortuną Wieleń miała miejsce mała uroczystość. Prezes Klubu Piotr Kujawa w imieniu Zarządu MKS Drawa Krzyż podziękował przekazując pamiątkową statuetkę Państwu Annie i Mariuszowi Myśliwiec za wsparcie działalności statutowej klubu w roku 2017.

Aby przeczytać artykuł w całości oraz zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia, kliknij przycisk „czytaj dalej”.

czytaj dalej

5 kwietnia badania lekarskie !!!

05 kwietnia 2018 r (czwartek)  w hali sportowej gimnazjum w Krzyżu Wielkopolskim przy ulicy Sienkiewicza odbędą się badania lekarskie dla zawodników wszystkich kategorii wiekowych Miejskiego Klubu Sportowego ” Drawa Krzyż” .

godzina 17:00 – kategorie: ŻAK oraz ORLIK

godzina 17:30 -kategorie: MŁODZIK

Do badań organizowanych przez Klub zostaną dopuszczeni tylko zawodnicy, którzy dokonali wpłaty na badania !!!

W przypadku nie wykonania badań w wyżej podanym terminie zawodnik będzie zobowiązany wykonać badania indywidualnie na własny koszt w gabinecie lekarza uprawnionego do badań sportowców. Brak badań będzie skutkował nie dopuszczeniem do rozgrywek ligowych oraz treningów prowadzonych w Klubie.

Trenerów prosimy o obecność oraz dostarczenie książeczek zdrowia swoich zawodników.

Wpłaty można nadal dokonywać na numer konta: Lubusko-Wielkopolski BS Drezdenko o/Krzyż – 608362 1044 5500 0215 2000 0010

tytułem: wsparcie działalności statutowej.

Ostateczna weryfikacja wpłat nastąpi w dniu 5 kwietnia przed badaniami lekarskimi.

czytaj dalej

WESOŁYCH ŚWIĄT

Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku. Kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkiej,
życzy Zarząd MKS Drawa Krzyż
czytaj dalej

Wsparcie działalności.

Znalezione obrazy dla zapytania skarbonkaJesteśmy po spotkaniach z Rodzicami w poszczególnych grupach wiekowych trenujących w naszym Klubie. Rozmawiano o sprawach bieżących oraz organizacyjnych. Poruszano również sprawy związane z badaniami lekarskimi realizowanymi przez Klub dla tych zawodników, którzy dokonają wpłaty na konto klubowe. Pozostali zawodnicy będą zobowiązani do przeprowadzenia takich badań na własną rękę. Wpłaty można dokonać jako jednorazowe w ustalonej wysokości 100 złotych lub 2×50 złotych (do końca marca i sierpnia).

Miejski Klub Sportowy Drawa Krzyż
Lubusko-Wielkopolski BS Drezdenko o/Krzyż – 608362 1044 5500 0215 2000 0010
w tytule proszę wpisać „wsparcie działalności statutowej”

czytaj dalej

Sparta Złotów Halowym Mistrzem !!!

Za nami Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile w kategorii wiekowej „ŻAK”. Do Krzyża zjechały się zespoły, które wcześniej przebyły drogę eliminacji i uzyskały mandat startu w finałowym turnieju. Ekipy Radwana Lubasz, AP Bambinis Trzcianka, MOSiR Piła, Sparty Złotów, Zamka Gołańcz i mocno osłabionej przez chorobę zawodników Drawy Krzyż pojawiły się na parkiecie krzyskiej hali. Nad sprawnym przebiegiem całego turnieju czuwali Dariusz Drost oraz Marek Grochowski oraz sędzia główny Ryszard Woźniak na co dzień Kierownik Biura OZPN. Na trybunach zasiedli Burmistrz Krzyża Pan Zygmunt Jasiewicz, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Elżbieta Thomas, Prezes Związku Pan Adam Luboński zaproszeni goście oraz kibice poszczególnych zespołów. Do finałowego meczu przedostały się mocne ekipy MOSiR-u Piła i Sparty Złotów, które jak przystało na finalistów przekazały kibicom bardzo dużą dawkę emocji. Po zaciętym meczu Mistrzem Okręgu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej został zespół Sparty Złotów pokonując ostatecznie rówieśników z Piły 2:1. Mistrzostwom towarzyszyły również miłe akcenty, począwszy od wyróżnienia Przedsiębiorców wspierających działalność klubu sportowego Drawy Krzyż, poprzez wręczenie pucharów wszystkim zespołom oraz pamiątkowych medali dla zawodników. Wybrano i wyróżniono najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarza. W przerwie pomiędzy meczami dużą atrakcją okazał się pokaz zawodników prężnie rozwijającego się Krzyskiego Klubu Karate trenującego pod bacznym okiem Pana Krzysztofa Bortnika.

Aby przeczytać artykuł w całości oraz zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia, kliknij przycisk „czytaj dalej”.

czytaj dalej
Strona 1 z 8712345...102030...Ostatnia »