Wyróżnienie dla Klubu „Drawa Krzyż” !!!

Opublikowane przez Admin w dniu

XXI Plebiscyt Piłkarski Redakcji Tygodnika Nowego i Okręgowego Zwiazku Piłki Nożnej w Pile już za nami. Odbywająca sie corocznie od ponad 20 lat impreza łączy ze sobą dobrą zabawę środowiska sportowego oraz jest okazją do wyróżnienia sportowców, działaczy, samorządowców i Klubów w różnych kategoriach. W tegorocznym plebiscycie Miejski Klub Sportowy ” Drawa Krzyż” otrzymał wyróżnienie za swoją działalność na rzecz dzieci i młodzieży na tak szeroką skalę mało spotykaną w innych Klubach. Nie bez znaczenia była też ilość powoływanych na testy, konsultacje i zgrupowania kadry OZPN Piła zawodników naszego Klubu. Konsultacje odbywały się w Pile, Chodzieży, Wałczu oraz Lubaszu. Przypomnijmy, że powołania otrzymało w roku ubiegłym, aż 8 zawodników Drawy, a byli nimi: Lala Radosław, Helak Jan, Ziopaja Piotr, Błażej Adam, Sobczak Mateusz, Kapusta Wojciech, Brzeziński Dawid oraz Daniuk Kamil.

Nadane przez organizatorów wyróżnienie jest świadectwem uznania działań i pracy jaką wykonuje się w naszym Klubie z dziećmi i młodzieżą, jest również motywacją do kontynuacji realizowanej drogi w kolejnych latach. Wypada więc powiedzieć z tego miejsca – DZIĘKUJEMY.

Kategorie: Aktualności

1 komentarz

Marian 1 · 28/01/2013 o 14:56

Brawooo!!:D

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.