astropay paykasa betebet

Weekendowe granie rocznika 2006!

12380237_922095864553168_617730017_n-cropW niedzielę 13 grudnia Orliki z rocznika 2006 rywalizowali w turnieju we Wronkach. W gronie 10 zespołów zajęli 5 miejsce. W pierwszej fazie grupowej podopieczni trenera Tefelskiego zdobyli 8 pkt w 4 meczach i z pierwszego miejsca awansowali do Ligi Mistrzów, gdzie mimo świetnej gry nie udało się wygrać już żadnego meczu. W turnieju zwyciężyła drużyna gospodarzy – Błękitni Wronki. Organizacja turnieju stała na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy chłopcy wyjechali z Wronek z medalami i słodyczami.

Wyniki Drawy:

Grupa A:

DRAWA 1–1 Błękitni Wronki (A. Pintera)

DRAWA 0-0 Radwan Lubasz

DRAWA 6-1 Chemik Gorzów (A. Pintera x4, M. Sikora, P. Synowiec)

DRAWA 2-0 Warta Międzychód (A. Pintera, Sam.)

Liga Mistrzów:

DRAWA 0-2 Zjednoczeni Przytoczna

DRAWA 1-2 Błękitni Wronki (G. Sekuterski)

DRAWA 1-2 Junior Różanki (M. Wudarczyk)

DRAWA 1-3 Iskra Szydłowo (M. Sikora)

Skład: W. Lemieszka, P. Marek, M. Wudarczyk, A. Pintera, P. Synowiec, M. Sikora, G. Sekuterski, D. Chocianowski, F. Czarnociński.

Trener: D. Tafelski

Dzień przed turniejem we Wronkach zespół w nieco innym składzie udał się na turniej do Czarnkowa. Tam rywalami byli chłopcy z rocznika 2005, a więc starsi o rok. Zespół Drawy zajął 8 miejsce. Zwyciężyła drużyna FA Piła. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu wybrano Pawła Synowca. Gratulujemy!

Wyniki Drawy:

Grupa A

DRAWA 0-2 ASP Kaźmierz

DRAWA 0-1 Noteć Czarnków I

O miejsca 7-9

DRAWA 1-2 FA Lech Poznań (A. Pintera)

DRAWA 2-1 Noteć Czarnków II (A. Pintera, P. Synowiec)

Skład Drawy: W. Lemieszka, P. Synowiec, P. Marek, M. Sikora, A. Pintera, M. Rajski, J. Mazur, K. Korczak, G. Sekuterski, Ł. Machowina.

Trener: D. Tafelski

Korzystając z okazji chciałbym podziękować rodzicom chłopców za pomoc w organizacji transportu i doping w trakcie turniejów.

Notkę kończymy smutną wiadomością. Późnym sobotnim wieczorem odeszła od nas mama jednego z naszych zawodników Xaviera „Xaviego” Stańczaka. Za pośrednictwem tej strony składamy wyrazy współczucia.

Relacja: trener Damian Tafelski

Aby przeczytać artykuł w całości oraz zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia, kliknij przycisk „czytaj dalej”.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *