cinsel sohbet mp3 indir mircturk.gen.tr bahisnow properties for sale in turkey assos pansiyon

Młodzik remisuje w Jędrzejewie.

jedrzejewoZespół „Młodzika” Drawy Krzyż w meczu wyjazdowym zremisował na boisku w Jędrzejewie z miejscowym „Wenusem” 1:1. Mimo, że to nasi zawodnicy mieli przewagę w posiadaniu piłki i częściej zagrażali bramce gospodarzy to jednak miejscowi wyszli na prowadzenie. Do wyrównania jeszcze w pierwszej połowie doprowadził wprowadzony chwilę wcześniej Dawid Jakubowski. W samej końcówce przed szansą na wywiezienie korzystnego rezultatu z boiska w Jędrzejewie stanęli podopieczni  trenera Dariusz Drost, gdy po faulu na Wojtku Świnodze sędzia podyktował rzut wolny z linii pola karnego. Niestety piłka uderzona przez Huberta Stróżyne trafiła w poprzeczkę i wynik z pierwszej połowy nie uległ zmianie. Już w najbliższą sobotę 1 października br. „Młodzik” naszego klubu rozegra kolejne spotkanie tym razem derbowe z „Sokołem” Drawsko. Początek tego meczu o godzinie 14:30 na stadionie miejskim w Krzyżu. Serdecznie zapraszamy ! Wcześniej o godzinie 11:00 seniorzy Drawy podejmować będą na własnym stadionie w meczu 6 kolejki „Iskrę” Runowo. Na to spotkanie również zapraszamy wszystkich kibiców Drawy Krzyż.