mp3 indir mircturk.gen.tr arsiv tasima tarz fm hemsire formasi properties for sale in turkey assos pansiyon

Młodzik remisuje w Sokach.

W  5 kolejce Ligi Europy Młodzika Pilskiego Okręgu Drawa Krzyż w meczu wyjazdowym remisuje z Wełną Skoki 1:1. Pierwsza połowa nie owocowała w bramki, ale zespoły stworzyły sobie kilka okazji do ich zdobycia. Zmoczone boisko przez obficie padający deszcz powodowało również problemy z przyjęciem piłki jednym jak i drugim zawodnikom. Drawa jako pierwsza zdobyła bramkę w 20 minucie drugiej połowy. Dośrodkowanie Adama Bućkowskiego trafiło na głowę Tobiasza Bilińskiego po którego strzale piłka znalazła się w bramce gospodarzy wcześniej dotykając poprzeczki. Niestety 5 minut później nie ustrzegliśmy się utraty bramki po błędzie w obronie naszej defensywy. Piłka po strzale napastnika „Wełny” otarła się o słupek, ale ostatecznie znalazła się w naszej bramce. Mimo zremisowanego spotkania „Młodzik Drawy” pozostał na drugim miejscu w tabeli. Za tydzień w Złotowie będziemy walczyć z liderem „Spartą Złotów”.