Trampkarze z 4 punktami.

Opublikowane przez Admin w dniu

Najstarsza młodzieżowa drużyna „Drawy” Krzyż w niedzielę na własnym stadionie podejmowała zespół „Iskry” Szydłowo. Kategoria Trampkarzy to zespół zawodników z rocznika 2005 i młodszych. Drawa, źle się prezentowała w pierwszej połowie spotkania i po kilkunastu minutach przegrywała już 0:3. Bramkę kontaktową jeszcze w pierwszej połowie zdobył Wojciech Świnoga. Po przerwie byliśmy świadkami innej gry w wykonaniu gospodarzy choć sam początek na to nie wskazywał, gdyż to zespół z Szydłowa bramką na 4:1 powiększył swój bilans. Mimo straty kolejnej bramki Drawa dążyła do zmiany niekorzystnego rezultatu i po dwóch kolejnych bramkach dobrze grającego w drugiej odsłonie Wojtka Świnogi traciła już tylko jednego gola. Goście nie bardzo rozumieli co się dzieje, że tak łatwo wymyka się im zaliczka z pierwszej połowy. W zespole trampkarzy tego dnia zadebiutował Adrian Gawroński ( rocznik 2008), który stał się bohaterem meczu po zdobyciu bramki wyrównującej stan meczu.
Drawa Krzyż – Iskra Szydłowo 4:4 (1:3)
Bramki: Wojciech Świnoga x3, Adrian Gawroński (patrz zdjęcie zawodnik nr 16).
Po dwóch kolejkach Trampkarze z 4 punktami zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie. W innym spotkaniu naszych zespołów młodzieżowych Młodzik „Drawy” uległ w Rosku miejscowym 1:3. Również nasz zespół Orlika nie może zapisać do udanych udział w I turnieju tej kategorii wiekowej. W kolejnych spotkaniach Trampkarze w Śmiłowie zmierzą się z Football Academy Piła. Młodzik na stadionie w Krzyżu podejmie Płomień Połajewo. Na pierwszy turniej do Roska uda się zespół Żaka.
Kategorie: Aktualności