ambulans ucak kiralama kibris escort atakoy escort sisli escort

Terminarze i Tabele

TERMINARZ – TRAMPKARZ grupa 2

 

 

Poz.

Drużyna

Pkt.

M

W

R

P

Bramki

+/_

1

Lubuszanin Trzcianka

25

10

8

1

1

59-12

47

2

Drawa Krzyż

23

10

7

2

1

46-20

26

3

Płomień Połajewo

19

10

6

1

3

35-22

13

4

Wenus Jędrzejewo

14

10

4

2

4

31-20

11

5

Fortuna Wieleń

11

10

4

2

4

33-23

10

6

Huragan Młynkowo

10

10

3

1

6

28-48

-20

7

Radwan Lubasz

9

10

2

3

5

38-33

5

8

Acer Miały

0

10

0

0

10

6-98

-92

Wed 4 Sep, 17:30 1 Fortuna Wieleń – Drawa Krzyż Wielkopolski 3-3
Wed 18 Sep, 17:30 1 Płomień Połajewo – Huragan Młynkowo 5-1
Wed 18 Sep, 17:30 1 Radwan Lubasz – Wenus Jędrzejewo 2-2
Wed 2 Oct, 16:30 1 Acer Miały – Lubuszanin Trzcianka 0-3wo
Sat 7 Sep, 10:30 2 Drawa Krzyż Wielkopolski – Radwan Lubasz 11-2
Sat 7 Sep, 14:00 2 Wenus Jędrzejewo – Płomień Połajewo 4-0
Sat 7 Sep, 15:00 2 Lubuszanin Trzcianka – Huragan Młynkowo 7-1
Sun 8 Sep, 12:00 2 Acer Miały – Fortuna Wieleń 0-14
Sat 14 Sep, 10:30 3 Radwan Lubasz – Acer Miały 20-0
Sat 14 Sep, 11:00 3 Fortuna Wieleń – Lubuszanin Trzcianka 1-1
Sun 15 Sep, 11:00 3 Huragan Młynkowo – Wenus Jędrzejewo 4-4
Sun 15 Sep, 11:00 3 Płomień Połajewo – Drawa Krzyż Wielkopolski 3-4
Sat 21 Sep, 13:30 4 Fortuna Wieleń – Radwan Lubasz 1-0
Sun 22 Sep, 11:00 4 Lubuszanin Trzcianka – Wenus Jędrzejewo 4-2
Sun 22 Sep, 12:00 4 Acer Miały – Płomień Połajewo 1-10
Sun 22 Sep, 13:00 4 Drawa Krzyż Wielkopolski – Huragan Młynkowo 3-0wo
Wed 25 Sep, 17:30 5 Huragan Młynkowo – Acer Miały 3-0
Wed 25 Sep, 17:30 5 Płomień Połajewo – Fortuna Wieleń 2-1
Wed 25 Sep, 17:30 5 Radwan Lubasz – Lubuszanin Trzcianka 1-3
Wed 25 Sep, 17:30 5 Wenus Jędrzejewo – Drawa Krzyż Wielkopolski 1-4
Sat 28 Sep, 11:00 6 Fortuna Wieleń – Huragan Młynkowo 4-6
Sun 29 Sep, 11:00 6 Acer Miały – Wenus Jędrzejewo 0-10
Sun 29 Sep, 13:00 6 Lubuszanin Trzcianka – Drawa Krzyż Wielkopolski 5-2
Sun 29 Sep, 15:00 6 Radwan Lubasz – Płomień Połajewo 2-2
Sat 5 Oct, 13:00 7 Drawa Krzyż Wielkopolski – Acer Miały 10-2
Sun 6 Oct, 11:00 7 Huragan Młynkowo – Radwan Lubasz 8-3
Sun 6 Oct, 12:00 7 Płomień Połajewo – Lubuszanin Trzcianka 3-2
Sun 6 Oct, 12:00 7 Wenus Jędrzejewo – Fortuna Wieleń 0-1
Sat 12 Oct, 11:00 8 Lubuszanin Trzcianka – Acer Miały 15-1
Sat 12 Oct, 11:30 8 Drawa Krzyż Wielkopolski – Fortuna Wieleń 4-0
Sat 12 Oct, 13:00 8 Wenus Jędrzejewo – Radwan Lubasz 1-0
Sun 13 Oct, 14:30 8 Huragan Młynkowo – Płomień Połajewo 3-5
Sat 19 Oct, 10:00 9 Huragan Młynkowo – Lubuszanin Trzcianka 1-12
Sat 19 Oct, 12:30 9 Fortuna Wieleń – Acer Miały 8-0
Sun 20 Oct, 12:00 9 Płomień Połajewo – Wenus Jędrzejewo 4-2
Sun 20 Oct, 12:30 9 Radwan Lubasz – Drawa Krzyż Wielkopolski 3-3
Fri 25 Oct, 16:30 10 Lubuszanin Trzcianka – Fortuna Wieleń 7-0
Sat 26 Oct, 12:00 10 Drawa Krzyż Wielkopolski – Płomień Połajewo 2-1
Sat 26 Oct, 12:30 10 Acer Miały – Radwan Lubasz 2-5
Sun 27 Oct, 11:30 10 Wenus Jędrzejewo – Huragan Młynkowo 5-1

 

TERMINARZ – JUNIOR STARSZY grupa 2

 

 

Poz.

Drużyna

Pkt.

M

W

R

P

Bramki

+/_

1

Lubuszanin Trzcianka

24

9

8

0

1

43-8

35

2

Płomień Połajewo

21

9

7

0

2

49-11

38

3

Noteć Rosko

19

9

6

1

2

23-14

9

4

Orzeł Pęckowo

14

9

4

2

3

22-20

2

5

Drawa Krzyż 10

9

3

1

5

20-33

-13

6

Radwan Lubasz

7

9

2

1

6

14-22

-8

7

Kłos Budzyń

7

9

2

1

6

10-30

-20

8

Iskra Wyszyny

3

9

1

0

8

9-52

-43

Tue 1 Apr, 11:00 1 Lubuszanin Trzcianka – Drawa Krzyż Wielkopolski
Tue 1 Apr, 11:00 1 Noteć Rosko – Kłos Budzyń
Tue 1 Apr, 11:00 1 Płomień Połajewo – Orzeł Pęckowo
Tue 1 Apr, 11:00 1 Radwan Lubasz – Iskra Wyszyny
Sat 7 Sep, 14:00 2 Drawa Krzyż Wielkopolski – Radwan Lubasz 7 – 1
Sat 7 Sep, 14:00 2 Noteć Rosko – Lubuszanin Trzcianka 1 – 7
Sun 8 Sep, 11:30 2 Iskra Wyszyny – Płomień Połajewo 2 – 5
Sun 8 Sep, 11:30 2 Kłos Budzyń – Orzeł Pęckowo 2 – 2
Sat 14 Sep, 12:30 3 Radwan Lubasz – Noteć Rosko 0 – 2
Sun 15 Sep, 11:00 3 Lubuszanin Trzcianka – Kłos Budzyń 5 – 1
Sun 15 Sep, 13:00 3 Orzeł Pęckowo – Iskra Wyszyny 4 – 0
Sun 15 Sep, 14:00 3 Płomień Połajewo – Drawa Krzyż Wielkopolski 7 – 0
Sat 21 Sep, 11:00 4 Lubuszanin Trzcianka – Radwan Lubasz 4 – 1
Sat 21 Sep, 13:00 4 Drawa Krzyż Wielkopolski – Orzeł Pęckowo 2 – 2
Sun 22 Sep, 11:30 4 Kłos Budzyń – Iskra Wyszyny 2 – 1
Sun 22 Sep, 12:00 4 Noteć Rosko – Płomień Połajewo 4 – 1
Sun 29 Sep, 12:00 5 Radwan Lubasz – Kłos Budzyń 1 – 2
Sun 29 Sep, 13:00 5 Iskra Wyszyny – Drawa Krzyż Wielkopolski 6 – 1
Sun 29 Sep, 13:00 5 Orzeł Pęckowo – Noteć Rosko 3 – 0
Sun 29 Sep, 13:00 5 Płomień Połajewo – Lubuszanin Trzcianka 1 – 3
Sat 5 Oct, 11:00 6 Kłos Budzyń – Drawa Krzyż Wielkopolski 0 – 1
Sat 5 Oct, 11:00 6 Lubuszanin Trzcianka – Orzeł Pęckowo 4 – 1
Sun 6 Oct, 12:00 6 Noteć Rosko – Iskra Wyszyny 6 – 1
Sun 6 Oct, 12:00 6 Radwan Lubasz – Płomień Połajewo 0 – 2
Sat 12 Oct, 11:30 7 Iskra Wyszyny – Lubuszanin Trzcianka 0 – 8
Sat 12 Oct, 12:00 7 Płomień Połajewo – Kłos Budzyń 4 – 0
Sat 12 Oct, 14:00 7 Drawa Krzyż Wielkopolski – Noteć Rosko 1 – 3
Czw 24 Oct, 15:00 7 Orzeł Pęckowo – Radwan Lubasz 1 – 4
Sat 19 Oct, 12:00 8 Drawa Krzyż Wielkopolski – Lubuszanin Trzcianka 1 – 8
Sun 20 Oct, 11:30 8 Orzeł Pęckowo – Płomień Połajewo 0 – 5
Sun 20 Oct, 12:00 8 Iskra Wyszyny – Radwan Lubasz 3 – 2
Sun 20 Oct, 14:30 8 Kłos Budzyń – Noteć Rosko 0 – 5
Sat 26 Oct, 14:00 9 Radwan Lubasz – Drawa Krzyż Wielkopolski 4 – 0
Sun 27 Oct, 11:00 9 Lubuszanin Trzcianka – Noteć Rosko 0 – 1
Sun 27 Oct, 13:00 9 Płomień Połajewo – Iskra Wyszyny 17- 0
Sun 27 Oct, 14:00 9 Orzeł Pęckowo – Kłos Budzyń  7 – 2
Sun 3 Nov, 10:00 10 Noteć Rosko – Radwan Lubasz 1 – 1
Sun 3 Nov, 11:00 10 Drawa Krzyż Wielkopolski – Płomień Połajewo 2 – 7
Sun 3 Nov, 11:00 10 Iskra Wyszyny – Orzeł Pęckowo 1 – 2
Sun 3 Nov, 11:00 10 Kłos Budzyń – Lubuszanin Trzcianka 1 – 4