franzoesischer porno arabische maedchen porno grosser arsch porno brasilianischer porno
ankara seo ajansi deniz akvaryumu online diyet yonca balyasi marsbahis kayit sterilization container papaz buyusu warehouse for rent new jersey istanbul dalaman nakliyat buy instagram followers betnano giris ask buyusu ikinci el esya alanlar pornos knight online pvp server film izle metin2 pvp serverler

Terminarze i Tabele

TERMINARZ – TRAMPKARZ grupa 2

 

 

Poz.

Drużyna

Pkt.

M

W

R

P

Bramki

+/_

1

Lubuszanin Trzcianka

25

10

8

1

1

59-12

47

2

Drawa Krzyż

23

10

7

2

1

46-20

26

3

Płomień Połajewo

19

10

6

1

3

35-22

13

4

Wenus Jędrzejewo

14

10

4

2

4

31-20

11

5

Fortuna Wieleń

11

10

4

2

4

33-23

10

6

Huragan Młynkowo

10

10

3

1

6

28-48

-20

7

Radwan Lubasz

9

10

2

3

5

38-33

5

8

Acer Miały

0

10

0

0

10

6-98

-92

Wed 4 Sep, 17:30 1 Fortuna Wieleń – Drawa Krzyż Wielkopolski 3-3
Wed 18 Sep, 17:30 1 Płomień Połajewo – Huragan Młynkowo 5-1
Wed 18 Sep, 17:30 1 Radwan Lubasz – Wenus Jędrzejewo 2-2
Wed 2 Oct, 16:30 1 Acer Miały – Lubuszanin Trzcianka 0-3wo
Sat 7 Sep, 10:30 2 Drawa Krzyż Wielkopolski – Radwan Lubasz 11-2
Sat 7 Sep, 14:00 2 Wenus Jędrzejewo – Płomień Połajewo 4-0
Sat 7 Sep, 15:00 2 Lubuszanin Trzcianka – Huragan Młynkowo 7-1
Sun 8 Sep, 12:00 2 Acer Miały – Fortuna Wieleń 0-14
Sat 14 Sep, 10:30 3 Radwan Lubasz – Acer Miały 20-0
Sat 14 Sep, 11:00 3 Fortuna Wieleń – Lubuszanin Trzcianka 1-1
Sun 15 Sep, 11:00 3 Huragan Młynkowo – Wenus Jędrzejewo 4-4
Sun 15 Sep, 11:00 3 Płomień Połajewo – Drawa Krzyż Wielkopolski 3-4
Sat 21 Sep, 13:30 4 Fortuna Wieleń – Radwan Lubasz 1-0
Sun 22 Sep, 11:00 4 Lubuszanin Trzcianka – Wenus Jędrzejewo 4-2
Sun 22 Sep, 12:00 4 Acer Miały – Płomień Połajewo 1-10
Sun 22 Sep, 13:00 4 Drawa Krzyż Wielkopolski – Huragan Młynkowo 3-0wo
Wed 25 Sep, 17:30 5 Huragan Młynkowo – Acer Miały 3-0
Wed 25 Sep, 17:30 5 Płomień Połajewo – Fortuna Wieleń 2-1
Wed 25 Sep, 17:30 5 Radwan Lubasz – Lubuszanin Trzcianka 1-3
Wed 25 Sep, 17:30 5 Wenus Jędrzejewo – Drawa Krzyż Wielkopolski 1-4
Sat 28 Sep, 11:00 6 Fortuna Wieleń – Huragan Młynkowo 4-6
Sun 29 Sep, 11:00 6 Acer Miały – Wenus Jędrzejewo 0-10
Sun 29 Sep, 13:00 6 Lubuszanin Trzcianka – Drawa Krzyż Wielkopolski 5-2
Sun 29 Sep, 15:00 6 Radwan Lubasz – Płomień Połajewo 2-2
Sat 5 Oct, 13:00 7 Drawa Krzyż Wielkopolski – Acer Miały 10-2
Sun 6 Oct, 11:00 7 Huragan Młynkowo – Radwan Lubasz 8-3
Sun 6 Oct, 12:00 7 Płomień Połajewo – Lubuszanin Trzcianka 3-2
Sun 6 Oct, 12:00 7 Wenus Jędrzejewo – Fortuna Wieleń 0-1
Sat 12 Oct, 11:00 8 Lubuszanin Trzcianka – Acer Miały 15-1
Sat 12 Oct, 11:30 8 Drawa Krzyż Wielkopolski – Fortuna Wieleń 4-0
Sat 12 Oct, 13:00 8 Wenus Jędrzejewo – Radwan Lubasz 1-0
Sun 13 Oct, 14:30 8 Huragan Młynkowo – Płomień Połajewo 3-5
Sat 19 Oct, 10:00 9 Huragan Młynkowo – Lubuszanin Trzcianka 1-12
Sat 19 Oct, 12:30 9 Fortuna Wieleń – Acer Miały 8-0
Sun 20 Oct, 12:00 9 Płomień Połajewo – Wenus Jędrzejewo 4-2
Sun 20 Oct, 12:30 9 Radwan Lubasz – Drawa Krzyż Wielkopolski 3-3
Fri 25 Oct, 16:30 10 Lubuszanin Trzcianka – Fortuna Wieleń 7-0
Sat 26 Oct, 12:00 10 Drawa Krzyż Wielkopolski – Płomień Połajewo 2-1
Sat 26 Oct, 12:30 10 Acer Miały – Radwan Lubasz 2-5
Sun 27 Oct, 11:30 10 Wenus Jędrzejewo – Huragan Młynkowo 5-1

 

TERMINARZ – JUNIOR STARSZY grupa 2

 

 

Poz.

Drużyna

Pkt.

M

W

R

P

Bramki

+/_

1

Lubuszanin Trzcianka

24

9

8

0

1

43-8

35

2

Płomień Połajewo

21

9

7

0

2

49-11

38

3

Noteć Rosko

19

9

6

1

2

23-14

9

4

Orzeł Pęckowo

14

9

4

2

3

22-20

2

5

Drawa Krzyż 10

9

3

1

5

20-33

-13

6

Radwan Lubasz

7

9

2

1

6

14-22

-8

7

Kłos Budzyń

7

9

2

1

6

10-30

-20

8

Iskra Wyszyny

3

9

1

0

8

9-52

-43

Tue 1 Apr, 11:00 1 Lubuszanin Trzcianka – Drawa Krzyż Wielkopolski
Tue 1 Apr, 11:00 1 Noteć Rosko – Kłos Budzyń
Tue 1 Apr, 11:00 1 Płomień Połajewo – Orzeł Pęckowo
Tue 1 Apr, 11:00 1 Radwan Lubasz – Iskra Wyszyny
Sat 7 Sep, 14:00 2 Drawa Krzyż Wielkopolski – Radwan Lubasz 7 – 1
Sat 7 Sep, 14:00 2 Noteć Rosko – Lubuszanin Trzcianka 1 – 7
Sun 8 Sep, 11:30 2 Iskra Wyszyny – Płomień Połajewo 2 – 5
Sun 8 Sep, 11:30 2 Kłos Budzyń – Orzeł Pęckowo 2 – 2
Sat 14 Sep, 12:30 3 Radwan Lubasz – Noteć Rosko 0 – 2
Sun 15 Sep, 11:00 3 Lubuszanin Trzcianka – Kłos Budzyń 5 – 1
Sun 15 Sep, 13:00 3 Orzeł Pęckowo – Iskra Wyszyny 4 – 0
Sun 15 Sep, 14:00 3 Płomień Połajewo – Drawa Krzyż Wielkopolski 7 – 0
Sat 21 Sep, 11:00 4 Lubuszanin Trzcianka – Radwan Lubasz 4 – 1
Sat 21 Sep, 13:00 4 Drawa Krzyż Wielkopolski – Orzeł Pęckowo 2 – 2
Sun 22 Sep, 11:30 4 Kłos Budzyń – Iskra Wyszyny 2 – 1
Sun 22 Sep, 12:00 4 Noteć Rosko – Płomień Połajewo 4 – 1
Sun 29 Sep, 12:00 5 Radwan Lubasz – Kłos Budzyń 1 – 2
Sun 29 Sep, 13:00 5 Iskra Wyszyny – Drawa Krzyż Wielkopolski 6 – 1
Sun 29 Sep, 13:00 5 Orzeł Pęckowo – Noteć Rosko 3 – 0
Sun 29 Sep, 13:00 5 Płomień Połajewo – Lubuszanin Trzcianka 1 – 3
Sat 5 Oct, 11:00 6 Kłos Budzyń – Drawa Krzyż Wielkopolski 0 – 1
Sat 5 Oct, 11:00 6 Lubuszanin Trzcianka – Orzeł Pęckowo 4 – 1
Sun 6 Oct, 12:00 6 Noteć Rosko – Iskra Wyszyny 6 – 1
Sun 6 Oct, 12:00 6 Radwan Lubasz – Płomień Połajewo 0 – 2
Sat 12 Oct, 11:30 7 Iskra Wyszyny – Lubuszanin Trzcianka 0 – 8
Sat 12 Oct, 12:00 7 Płomień Połajewo – Kłos Budzyń 4 – 0
Sat 12 Oct, 14:00 7 Drawa Krzyż Wielkopolski – Noteć Rosko 1 – 3
Czw 24 Oct, 15:00 7 Orzeł Pęckowo – Radwan Lubasz 1 – 4
Sat 19 Oct, 12:00 8 Drawa Krzyż Wielkopolski – Lubuszanin Trzcianka 1 – 8
Sun 20 Oct, 11:30 8 Orzeł Pęckowo – Płomień Połajewo 0 – 5
Sun 20 Oct, 12:00 8 Iskra Wyszyny – Radwan Lubasz 3 – 2
Sun 20 Oct, 14:30 8 Kłos Budzyń – Noteć Rosko 0 – 5
Sat 26 Oct, 14:00 9 Radwan Lubasz – Drawa Krzyż Wielkopolski 4 – 0
Sun 27 Oct, 11:00 9 Lubuszanin Trzcianka – Noteć Rosko 0 – 1
Sun 27 Oct, 13:00 9 Płomień Połajewo – Iskra Wyszyny 17- 0
Sun 27 Oct, 14:00 9 Orzeł Pęckowo – Kłos Budzyń  7 – 2
Sun 3 Nov, 10:00 10 Noteć Rosko – Radwan Lubasz 1 – 1
Sun 3 Nov, 11:00 10 Drawa Krzyż Wielkopolski – Płomień Połajewo 2 – 7
Sun 3 Nov, 11:00 10 Iskra Wyszyny – Orzeł Pęckowo 1 – 2
Sun 3 Nov, 11:00 10 Kłos Budzyń – Lubuszanin Trzcianka 1 – 4
tuzla escort kurtkoy escort kadikoy escort anadolu yakasi escort